Obudzić śpiących

Obudzić śpiących 9 listopada 2016r. mimo przenikliwego zimna, na peronach jarocińskiego dworca kolejowego miała miejsce coroczna akcja "Obudzić śpiących". Organizatorami przedsięwzięcia było Towarzystwo Pamięci Powstania na Wielkopolskiego. Mieszkańcy Jarocina oraz pasażerowie porannych pociągów otrzymali biało-czerwone rozetki, okolicznościowe ulotki, mogli też posłuchać pieśni patriotycznych oraz, co najważniejsze, poczuć niecodzienną atmosferę.

Widowisko wywołało niezwykłe emocje u podróżnych. U wielu z nich widać było pozytywne zaskoczenie i uśmiech, inni słysząc dźwięki dzwonków i werbli oddawali się zadumie. Po kilku godzinach dworcowych działań, wszyscy obecni mogli posilić się ciepłą grochówką. Akcję wsparli uczniowie klas z I i II liceum wojskowego jarocińskiej "dwójki", przedstawiciele 16JBRL w Jarocinie, Grupa Rekonstrukcyjna Powstańców Wielkopolskich z Mieszkowa oraz harcerze.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!