Konkurs wiedzy o zasadach BHP

GaleriaMaciej Urbaniak trzeci w regionalnym finale
XVIII ogólnopolskiego „Konkursu wiedzy o zasadach BHP”

10 kwietnia 2018 r. w Izbie Rzemieślniczej w Kaliszu odbył się regionalny finał XVIII edycji ogólnopolskiego ”Konkursu wiedzy o zasadach bezpieczeństwa i higieny pracy dla uczniów z zakładów rzemieślniczych BEZPIECZNIE OD STARTU”.

Organizatorem finału regionalnego była Izba Rzemieślnicza w Kaliszu oraz Państwowa Inspekcja Pracy Okręgowy Inspektorat Pracy w Poznaniu oddział w Ostrowie Wlkp. Do finału przystąpiło 18 uczniów reprezentujących 6 organizacji cechowych zrzeszonych w Izbie Rzemieślniczej w Kaliszu. Jarociński Cech Rzemiosł Różnych reprezentowali:
1. Daminik Cierzniak
2. Damian Świątek
3. Maciej Urbaniak
uczniowie Szkoły Branżowej I Stopnia Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie, będący pracownikami młodocianymi zatrudnionym w celu nauki zawodu w rzemieślniczych zakładach pracy.

Młodzież do konkursu przygotowała i ich opiekunem była pani Katarzyna Uniejewska - nauczyciel przedmiotów bhp w ZSP nr 2 w Jarocinie. Zwycięzcą etapu regionalnego został Mateusz Walendowski reprezentujący Cech Rzemiosł Różnych w Pleszewie, drugie miejsce zajęła Kinga Kulas reprezentująca Cech Rzemiosł Różnych w Ostrowie Wlkp. i to oni będą reprezentowali Izbę Rzemieślniczą w Kaliszu w finale ogólnopolskim, który odbędzie się 23 maja 2018 r. w Warszawie. Trzecie miejsce zajął reprezentant Cechu Rzemiosł Różnych w Jarocinie Maciej Urbaniak - uczeń w zawodzie mechanik pojazdów samochodowym w firmie GUMIRAT - RATAJCZAK z Jarocina.

Opracowano na podstawie materiałów przekazanych przez Cech Rzemiosł Różnych w Jarocinie.

Our website is protected by DMC Firewall!