Wyjazd do Poczdamu

GaleriaW trakcie dwutygodniowych praktyk kolejną atrakcją dla młodzieży był wyjazd do Poczdamu. Piękne miasto Poczdam - miasto pałaców i ogrodów, znane jest ze swoich bardzo cennych zespołów zabytkowych, głównie z zespołu parkowo-pałacowego Sanssouci z XVIII wieku. Znajduje się on na liście światowego dziedzictwa USESCO. Uczniowie zwiedzali również rynek i zabytkowe ulice Poczdamu.

Ostatni piątek pobytu w Berlinie, młodzież spędziła na spotkaniu w Berlink. Po przeprowadzeniu wywiadów odnośnie praktyk oraz podpisaniu licznych dokumentów, uczniowie otrzymali upragnione certyfikaty. Młodzież w trakcie praktyk zdobyła nowe doświadczenie oraz umiejętności w zawodzie fryzjer. Poszerzyła również swoje horyzonty w zakresie kulturowym, językowym, a także nawiązała międzynarodowe znajomości. Był to ostatni wyjazd naszej młodzieży w ramach projektu „ Z nożyczkami przez Europę”.

Our website is protected by DMC Firewall!