W Parku Przygód

GaleriaPierwsza wycieczka w ramach projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego „ROZWÓJ KOMPETENCJI KLUCZOWYCH W SZKOŁACH PONADGIMNAZJALNYCH W POWIECIE JAROCIŃSKIM”, którego beneficjentem jest powiat jarociński, odbyła się do PARKU PRZYGÓD PIASKI SZCZYGLICZKA w OSTROWIE WLKP.

Udział w niej wzięły dwie 30 – osobowe grupy uczniów z klas liceum i technikum, uczestniczące w zajęciach warsztatowo - terenowych z zakresu przedmiotów przyrodniczych. Młodzieżą opiekowały się panie: Hanna Wardeńska, Monika Mankiewicz – Wieczorek, Anna Muszyńska i Anna Czajka.

W Parku Olbrzymich Owadów, idąc ścieżką edukacyjno – ekologiczną, młodzież mogła podziwiać maleńkie owady w ogromnych rozmiarach. Dla odważnych czekała atrakcja PARKU LINOWEGO o łącznej długości ponad 1370 m, gdzie można było sprawdzić swoją sprawność fizyczną. Z kolei podczas przejażdżki EKO Kolejką uczniowie podziwiali panoramę Ostrowa.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd