W Laboratorium Wyobraźni

GaleriaTrzecia wycieczka w ramach projektu, współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego „ROZWÓJ KOMPETENCJI KLUCZOWYCH W SZKOŁACH PONADGIMNAZJALNYCH W POWIECIE JAROCIŃSKIM”, którego beneficjentem jest powiat jarociński, odbyła się do LABORATORIUM WYOBRAŹNI w POZNANIU.

Uczestniczyły w niej wzięły dwie 30 – osobowe grupy liceum i technikum, które uczestniczą w zajęciach warsztatowo - terenowych z zakresu przedmiotów przyrodniczych. Towarzyszyły im panie: Hanna Wardeńska, Iwona Dropik, Izabela Wojtkowiak i Maria Adamczak.

Laboratorium Wyobraźni jest częścią Poznańskiego Parku Naukowo - Technologicznego, gdzie można zobaczyć Wystawę Czerwoną i Wystawa Zieloną Czerwona Wystawa Laboratorium Wyobraźni składa się z trzech stref: wystawy naukowej połączonej z ciemnią, sali do samodzielnych eksperymentów zwanej „Experymentarium” oraz z Planetarium-zajęć akustycznych Knoocker. Zielona Wystawa Laboratorium Wyobraźni składa się z trzech stref: wystawy interaktywnej, sali do samodzielnych eksperymentów zwanej „Experymentarium” oraz z platformy interaktywnej BIG Board.

Our website is protected by DMC Firewall!