Wizyta zwycięskiej drużyny ZSP nr 2 w Jarocinie w Urzędzie Marszałkowskim w Poznaniu

24 września 2019 roku drużyna ZSP nr 2 w Jarocinie, która zdobyła główną nagrodę w międzynarodowym konkursie „Nagroda Młodzieżowa 2019”, została zaproszona do Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu. Spotkanie z panią Marzeną Wodzińską - Członkiem Zarządu Województwa Wielkopolskiego i panią Dorotą Kinal - Dyrektorem Departamentu Edukacji i Nauki stanowiło zakończenie tegorocznej edycji konkursu „Młodzież odkrywa swój region”. Uczniowie i absolwenci naszej szkoły mieli więc okazję ponownie zaprezentować nagrodzony film. Otrzymali również zaproszenie do kolejnej edycji konkursu, która będzie się odbywać w roku szkolnym 2019/2020. Młodzieży towarzyszyły pani wicedyrektor ZSP nr 2 w Jarocinie – Elżbieta Kaaz i nauczycielka historii Agnieszka Urbaniak.

Agnieszka Urbaniak

Our website is protected by DMC Firewall!