Drużynowe Mistrzostwa Powiatu w Tenisie Stołowym

GaleriaW sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ponadpodstawowych Nr 2 w Jarocinie rozegrano DRUŻYNOWE MISTRZOSTWA POWIATU W TENISIE STOŁOWYM. Zawody przeprowadzono zgodnie z Regulaminem SZS „Wielkopolska” i przepisami PZTS, systemem grupowym. Mecze rozgrywano na 6 stołach. Osobą odpowiedzialną za organizację zawodów i sędzią głównym był p. Robert Węclewski. Wszystkie drużyny w kat. dziewcząt i w kat. chłopców otrzymały pamiątkowe medale ufundowane przez Szkolny Związek Sportowy Powiatu Jarocińskiego. Awans do Finału Rejonu Poznań Teren Wschód wywalczyły 2 najlepsze reprezentacje w poszczególnych kategoriach.

KATEGORIA CHŁOPCÓW:
1. Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 1 w Jarocinie
2. Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie (Mateusz Łakomy IV TM, Tomasz Nawrocki I Eg, Michał Sopniewski I HME)

KATEGORIA DZIEWCZĄT:
1. Zespół Szkół Ogólnokształcących w Jarocinie
2. Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie (Kinga Waszak III LW, Natalia Drzewiecka I LP, Natalia Jadczak II LP).

DMC Firewall is a Joomla Security extension!