Charytatywna zbiórka dla Patrycji

21 stycznia 2020 r. na piętrze domu należącego do rodziny naszej uczennicy, Patrycji, wybuchł pożar.

Wolontariusze z klasy II LR w ramach SZKOLNEGO KOŁA WOLONTARIATU przeprowadzili zbiórkę charytatywną. Dzięki hojności społeczności szkolnej udało się zebrać 1350,00 złotych. Pan dyrektor Witold Bierła przekazał zebrane pieniądze mamie Patrycji, pani Krystynie Daszczyk.

Akcja sprawiła, że na twarzy Patrycji i jej rodziny pojawił się uśmiech i zadowolenie. Podczas trzydniowej akcji zebraliśmy aż 1350 zł, które Pan Dyrektor Witold Bierła wręczył mamie Patrycji – Pani Krystynie Daszczyk.

DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM ZA TAK DUŻE ZAANGAŻOWANIE!

Podziękowania od Pani Krystyny Daszczyk – mamy Patrycji – „Serdeczne podziękowania dla Dyrekcji, dla pani Hanny Wardeńskiej, dla wychowawczyni pani Moniki Mankiewicz- Wieczorek, dla wszystkich nauczycieli, uczniów Zespół Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie za zorganizowaną zbiórkę na rzecz pomocy mojej rodzinie. Dziękujemy za wielkie wsparcie.”

Our website is protected by DMC Firewall!