Noc Naukowców w jarocińskim FABLABIE

GaleriaIII edycja Nocy Naukowców w jarocińskim FABLABIE to moc wrażeń i atrakcji prezentowanych przez wolontariuszy naszej szkoły. Już przed wejściem na zwiedzających czekali wolontariusze- Martyna i Karolina, które udzielały wszelkich informacji i rozdawały ulotki. Na dworze przed wejściem można było puszczać bańki mydlane, czy zrobić wielką pianę dmuchając z wacika kosmetycznego nasiąkniętego płynem- nad tymi eksperymentami czuwały Zuzia i Ania.

Dla zwiedzających przygotowano kilkadziesiąt różnych atrakcji w budynku. Wchodząc do środka można było skorzystać z FRYZJERSKIEGO ZAWROTU GŁOWY, którego dokonały na naszych włosach uczennice klas fryzjerskich naszej szkoły.

W przyjemny klimat spokojnego odpoczynku obcowania z przyrodą wprowadziły nas WIEŚCI Z LASU prezentowane przez Monikę, Zuzię, Agnieszkę i Nikolę. Do pokoju POZYTYWNEGO grających owoców i warzyw zapraszali zwiedzających Joasia i Mateusz.

BAJKOWE WSPOMNIENIA to wyświetlanie przez Magdę i Julkę przepięknych bajek z naszego dzieciństwa.

WEHIKUŁ CZASU pokazały nam Zuzia, Julka, Nicola, Patrycja i Ola prezentując przedmioty elektroniczne z dalekiej przeszłości. W czas filmów i sprzętu STAREGO KINA wprowadziły nas Julka, Patrycja i Kinga.

FOTO RETRO – MALOWANIE ŚWIATŁEM przy dźwiękach piosenek z przeszłości prezentowali Julka, Olga, Karina, Wiktoria i Jakub.

Świat gier GAME ROOM obsługiwali Paweł i Kacper.

Wybuchową atrakcją była STRZELNICA gdzie nad bezpieczeństwem zwiedzających czuwali Igor i Jakub.

Na WYCIECZKĘ ROWEROWĄ w przeszłość można było się wybrać pod okiem Marty, Mai, Oli, Mariki i Oliwii.

Sprawność fizyczną można było poćwiczyć na GRAJĄCYCH SCHODACH na które zapraszały Zuzia i Zosia i Karolina.

Dla ciekawych motoryzacji Dominik i Sandra zapraszali na stanowisko MOTO SHOW oraz PYROMAGIC- gdzie można było szukać butli w zadymionym pomieszczeniu.

GAME – ROBOT STUDIO to miejsce wyścigów robotów i samochodów oraz tańczący robot, które można było zobaczyć dzięki Weronice, Natalii, Zuzi, Marcelinie, Oli, Karinie i Klaudii.

Na najmłodszych uczestników czekały nagrody. Każde dziecko na wejściu otrzymywało od wolontariuszy kartkę na stemple- po pokazaniu kartki z stemplami można było otrzymać niespodziankę.

Wszystkim wolontariuszom, którzy poświęcili swój wolny czas serdecznie DZIĘKUJEMY!!!
Klasa II LR - Julia Bednarek, Magdalena Walczak, Olga Żwawiak, Julia Bierła, Aleksandra Nawrot
Klasa GLP- Karina Danelska
Klasa I TEHN- Zuzanna Forszpaniak, Anna Liamina, Martyna Orpiszak, Kacper Łysiak, Paweł Sipiak
Klasa I LW - Karolina Marciniszyn
Klasa II a - Patrycja Szymczak
Klasa II THM - Dominik Paterczyk, Marta Ignasiak
Klasa I GLR - Karina Pawluk, Klaudia Szwałek, Zuzanna Wawrzyniak, Nikola Śnieżek, Julia Musiołowska, Julia Strojecka, Kinga Stróżyk
Klasa I GLW - Zuzanna Urban, Jakub Bartkowiak, Marcelina Repnak, Igor Chlebowski, Joanna Kulińska, Karolina Grzelak
Klasa II LW - Mateusz Marciniak
Klasa I LP - Oliwia Szkudlarek, Monika Depczyńska, Zuzanna Chrobot, Zofia Zimna, Zuzanna Mielcarek, Agnieszka Guz, Aleksandra Kotowicz, Maja Cieślak, Marika Bartniczak, Natalia Rogacka, Zuzanna Dryjańska, Aleksandra Olejniczak
Klasa II TSN - Konrad Mikuszewski, Radosław Szymkowiak, Natalia Andraszyk
Klasa I GTF - Weronika Mankiewicz, Joanna Kończal, Aleksandra Cepa, Wiktoria Bachórz, Patrycja Strojecka, Sandra Cieślak, Julia Grzybowska
Klasa I TF - Angelika Michor, Wiktoria Krawczyk, Julia Mikołajczak, Kornelia Studzińska, Laura Kowalska, Julia Pawlak
Klasa II TF - Julia Uniejewska, Marta Mikołajczak, Agnieszka Naskręt, Aleksandra Radecka, Klaudia Reślińska, Alicja Walczak, Patrycja Walczak, Aleksandra Wojaczyk, Nicole Kaczmarek
Klasa IVTF - Ewelina Lis
Klasa I G C- Julianna Kubiak, Emilia Kycia, Alicja Majusiak, Julia Mróz, Marta Szymczak.

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd