Ogólnopolska Olimpiada Wiedzy Historycznej

Galeria18 listopada 2019 r. w auli ZSP nr 2 w Jarocinie odbył się etap szkolny V edycji „Ogólnopolskiej Olimpiady Wiedzy Historycznej”, który polegał on na rozwiązaniu testu składającego się z 40 pytań o różnym stopniu trudności. Wzięło w nim udział 27 uczniów z klas II LP, II LW i IV TM.

Do II etapu Komisja Szkolna w składzie przewodnicząca - Agnieszka Urbaniak i członek - Arkadiusz Ratajczak zakwalifikowała: Mikołaja Witczaka z klasy IV TM, Krzysztofa Mareckiego z klasy II LP i Wiktorię Mikocik z klasy II LP. Wymienieni laureaci będą reprezentować naszą szkołę w etapie okręgowym 4 stycznia 2020 roku.

Dyrektor szkoły pan Witold Bierła pogratulował uczniom zwycięstwa w etapie szkolnym i życzył dalszych sukcesów.

Agnieszka Urbaniak

DMC Firewall is a Joomla Security extension!