Olimpiada Ogólnopolska Solidarności „Dwie Dekady Historii”

Galeria26 listopada 2019 r. w auli ZSP nr 2 w Jarocinie odbył się etap szkolny VII edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Solidarności „Dwie Dekady Historii”, który polegał on na rozwiązaniu testu składającego się z 25 pytań o różnym stopniu trudności.

Wzięło w nim udział 25 uczniów z klas II LP i II LW. Do II etapu Komisja Szkolna w składzie przewodnicząca - Agnieszka Urbaniak i członek - Anna Kordus zakwalifikowała: Mateusza Marciniaka z klasy II LW i Krystiana Cubala z klasy II LP. Wymienieni laureaci będą reprezentować naszą szkołę w etapie wojewódzkim w Poznaniu w 2020 roku.

Dyrektor szkoły pan Witold Bierła pogratulował uczniom zwycięstwa w etapie szkolnym i życzył dalszych sukcesów.

Agnieszka Urbaniak

Our website is protected by DMC Firewall!