Zawody sportowe w unihokeju

GaleriaW dniu 26.11.2019 roku rozegrane zostały Mistrzostwa Rejonów Chłopców i Dziewczyn w Unihokeju.

Mistrzostwa rejonów w unihokeju dziewczyn i chłopców już za nami. Nasza reprezentacja dziewczyn o awans do strefy wojewódzkiej walczyła w Zbąszyniu. Mecze były rozgrywane w dwóch grupach i tylko wygrana w grupie dawała awans do rozgrywek wojewódzkich. Pomimo dużej determinacji nasze dziewczyny zajęły 2 miejsc w grupie nie uzyskując awansu.

Reprezentacja chłopców z naszej szkoły zajęła drugie miejsce w rozgrywkach rejonowych pewnie awansując o finału wojewódzkiego. Rozgrywki przeprowadzono systemem każdy z każdym grając po cztery mecze. Nasza drużyna wygrała z dużą przewagą trzy mecze.

Uczniowie reprezentujący naszą szkołę to:
1. Jakub Nowicki
2. Kacper Śnieżek
3. Jakub Pawlak
4. Sławomir Kasprzak
5. Dominik Goździela
6. Kacper Migalski
7. Tomasz Nawrocki
8. Tomasz Nowaczyk
9. Patryk Migalski
10. Tomasz Pawłowski
11. Mikołaj Kantorski
12. Szymon Szymendera
13. Jakub Florkowski

Reprezentantki naszej szkoły:
1. Karolina Zawisła
2. Maria Pospieszna
3. Martyna Orszulak
4. Nikola Śnieżek
5. Jagoda Półrolniczak
6. Zuzanna Dryjańska
7. Kinga Waszak
8. Natalia Nawrocka
9. Natalia Idczak
10. Natalia Dudek
11. Sandra Kończak
12. Weronika Wardeńska

DMC Firewall is a Joomla Security extension!