Święto wolontariuszy i zmagania siatkarzy

GaleriaSZKOLNY DZIEŃ WOLONTARIATU i MIKOŁAJKOWY TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ w grudniowym świątecznym nastroju odbył się 5 oraz 6 grudnia 2019.

W czwartek zmagania w piłce siatkowej podjęli chłopcy – wszyscy grali bardzo ambitnie. Najlepsi okazali się uczniowie z klasy 3 TSN, II miejsce zajął zespół z 2 LP, a III miejsce - drużyna z 4 TM.

W piątek rywalizowały dziewczęta, drużyny reprezentowały bardzo wysoki, wyrównany poziom. I miejsce zajęły uczennice z klasy 3 LR, II lokata przypadła drużynie z klasy 4 TH, a III miejsce zespołowi z 3 LP.

Młodzież przygotowała dla swoich kolegów i koleżanek szereg atrakcji. W szkolnej auli można było wypić kawę i herbatę oraz przekąsić coś słodkiego. Ponadto uczniowie wzięli udział w karaoke, oddali się w ręce fryzjerek oraz makijażystek, a także podziwiali aranżacje stołów bożonarodzeniowych.

Podczas święta wolontariuszy przeprowadzono charytatywną kwestę, podczas której zebrano 2700 złotych. Kwotę tę przeznaczono na wsparcie leczenia i rehabilitacji trojga dzieci.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!