STYPENDYŚCI – KUŹNIA MŁODYCH TALENTÓW

GaleriaJarocińska Fundacja Ogród Marzeń w ramach programu „Kuźnia Młodych Talentów” po raz kolejny przyznała stypendia utalentowanym młodym ludziom. Tym razem wśród 25 wyróżnionych znalazło się 9 uczniów z naszej szkoły:
1. Dominik Paterczyk – klasa II THM- sport, straż pożarna,
2. Daria Marciniak – klasa II LW – malarstwo,
3. Julia Bierła – klasa II LR – śpiew, gra na gitarze, ukulele i skrzypcach,
4. Julia Musiołowska –klasa I GLR – sport-chód sportowy,
5. Julia Strojecka - klasa I GLR – sport-kolarstwo,
6. Natalia Drzewiecka – klasa I GLW – sport-biegi przez płotki,
7. Patrycjusz Michor – klasa II LP – sport-siatkówka,
8. Kacper Śnieżek – klasa III LW – szachy,
9. Anna Chubenko – klasa I GLP – śpiew.

Uroczystość odbyła się 8 listopada, a, jak przyznała pani Beata Piotrowicz – prezeska jarocińskiej fundacji, data ta nie jest przypadkowa. Stypendia otrzymują ci, którzy nie tylko dbają o rozwój swoich talentów, ale też wykorzystują je, aby pomagać innym. Tak postępują współcześni patrioci.

Na koniec odbył się koncert w wykonaniu stypendystów. Na scenie wystąpiły dwie uczennice z naszej szkoły – Julia Bierła oraz Anna Chubenko.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!