ENGLISH HIGH FLIER 2019

GaleriaSzesnastu miłośników i miłośniczek języka angielskiego przystąpiło do kolejnej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Języka Angielskiego ENGLISH HIGH FLIER, który odbył się 12 grudnia 2019r. w naszej szkole.

Konkurs jest organizowany w ramach programu edukacyjnego Łowimy Talenty, który jest formą wsparcia szkół w zakresie odkrywania i rozwijania uzdolnień dzieci i młodzieży. Inicjatywa promuje talenty i osiągnięcia uczniów oraz pomaga im kształtować ważne kompetencje osobiste. Patronat nad programem objęła Politechnika Wrocławska.

Udział w konkursie pomaga uczestnikom zdobyć dodatkowe punkty w staraniach o przyznanie stypendiów oraz ułatwia osiąganie lepszych wyników w szkole dzięki utrwalaniu, poszerzaniu i porównaniu swojej wiedzy w skali ogólnopolskiej.

Konkurs jest instrumentem motywującym uczniów do rozwijania sprawności językowych oraz podejmowania intelektualnych wyzwań. Pozwala również diagnozować potencjał i zaangażowanie uczniów jak również odkrywać ich uzdolnienia i talenty językowe.

Serdecznie dziękujemy Radzie Rodziców za sfinansowanie kosztu udziału uczniów w konkursie!

Z niecierpliwością czekamy na wyniki, które mają pojawić się w ciągu sześciu tygodni.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!