Zbiórka charytatywna

Wolontariusze z klasy I LP w ramach SZKOLNEGO KOŁA WOLONTARIATU zdecydowali się na zorganizowanie pomocy dla STOWARZYSZENIA ZAKĄTKA WETERANÓW, czyli miejsca zasłużonego i aktywnego odpoczynku dla psów i koni, które miały olbrzymi udział w funkcjonowaniu służb mundurowych i zwiększaniu naszego bezpieczeństwa. Po latach ciężkiej służby czworonożni funkcjonariusze przechodzą w stan spoczynku i zamieszkują w odpowiednio zaadoptowanych kojcach dla psów i boksach dla koni w ZAKĄTKU WETERANÓW. Aby ten pobyt był bardziej przyjemny zdecydowaliśmy się na zbiórkę charytatywną dla tych zwierząt.

Każdy z Was może pomóc przynosząc: karmę i puszki dla psów seniorów, owoce i warzywa (marchew, jabłka, buraki czerwone), owies, suszony chleb oraz siano. Wszystkie artykuły prosimy przynosić do sali 414 już od 18 lutego 2020r. – zbiórka potrwa do 6 marca 2020r.

Kolejny raz wierzymy, że nasza akcja dzięki Wam odniesie WIELKI SUKCES!!!

DMC Firewall is a Joomla Security extension!