Konkurs „Patria Nostra”

Galeria5 marca 2020 roku drużyna Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Eugeniusza Kwiatkowskiego nr 2 w Jarocinie zakończyła realizację filmu pt. „14 vi 1940 - pierwszy transport polskich więźniów do Auschwitz”, który będzie nas reprezentował podczas Ogólnopolskiego Konkursu „Patria Nostra”.

W skład drużyny wchodzą: Aleksandra Nowak, Bartosz Grobelny i Michał Wojcieszak. Opiekę nad nią sprawuje pani Agnieszka Urbaniak.

Pragniemy gorąco podziękować osobom i instytucjom, dzięki uprzejmości których udało się nam po raz kolejny zrealizować tak ambitny projekt, szczególnie Towarzystwu Kolei Wielkopolskiej organizatorowi Muzeum Parowozownia Jarocin. W realizacji filmu udział wzięły następujące osoby:
Kazimierz Matyszczak
II LP
Bartosz Grobelny, Krystian Cubal, Krzysztof Marecki, Aleksandra Nowak, Patrycjusz Michor, Michał Wojcieszak, Jakub Poczta
I EHN
Piotr Banaszak, Kacper Łysiak, Paweł Sipiak, Maksymilian Staszak
II E
Patryk Gożdziela, Filip Gruchot, Konrad Malinowski, Kamil Siwecki
II LW
Filip Walendowski
III THM
Jakub Banachowicz, Maciej Bachorski, Jakub Florkowski, Kacper Olejniczak, Bartosz Juskowiak, Dawid Płonka
II a
Krzysztof Kaczmarek, Igor Skowron
II TF
Julia Uniejewska, Klaudia Cieślak, Patrycja Walczak
Agnieszka Urbaniak

DMC Firewall is a Joomla Security extension!