EDUKACJA EKOLOGICZNA EKOczynni

W konkursie edukacyjno-ekologicznym EKOczynni EKO-ART zorganizowanym przez Fundację PGNiG im. Ignacego Łukasiewicza i objętym patronatem Ministra Edukacji i Nauki wzięła udział uczennica Daria Marciniak z klasy III LW.

Celem konkursu było stworzenie plakatu, który w oryginalny sposób zasygnalizuje ekologiczny problem, z jakim zmaga się współczesny świat lub zaproponuje jego rozwiązanie. Daria tworząc swój pomysł, wykazała się dużą innowacyjnością, kreatywnością, estetyką oraz oryginalnym stylem pracy konkursowej- wykorzystała hasło „NATURA PRZETRWA BEZ NAS, ALE MY BEZ NIEJ NIE MAMY SZANS….”

Zwycięskie prace zostaną wypromowane w Internecie oraz zaprezentowane w przestrzeni największych polskich miast.

Efekty konkursu poznamy w lipcu 2021r. – do tego czasu mocno trzymamy kciuki!!!!

Our website is protected by DMC Firewall!