EKOCZYNNI – DZIAŁAMY DLA NATURY

EKOCZYNNIW czwartek 13.05.2021r. zaczęliśmy przygotowania do tworzenia autorskiego projektu ekologicznego „EKOczynni.” Nasza drużyna składa się z dziewięciu uczennic z klasy II LP- Laury, Hani, Mai, Klaudii, Mariki, Angeliki, Aleksandry, Martyny, Karoliny i jednej uczennicy z II LR - Julki wraz z nauczycielką, Hanną Wardeńską.

Celem projektu jest pomysł związany z ochroną środowiska i przedstawienie go w formie prezentacji, aby uzyskać środki finansowe na jego realizację. Będziemy tworzyć OGRÓDEK EKOLOGICZNO – DYDAKTYCZNY, w którym będzie wiele atrakcji zarówno dla odpoczynku, jak i możliwości zgłębiania wiedzy. W czwartkowy poranek pomysły nasuwały się na bieżąc o- wszystkie zostały zapisane i będą podlegać udoskonaleniom, aby efekt pracy był jak najlepszy.

Praca konkursowa musi zawierać następujące informacje:
1. Dokładny opis założeń oraz zasad działania projektu.
2. Przewidywany sposób oddziaływania na środowisko naturalne oraz uczniów szkoły.
3. Rysunki lub wizualizacje lub zdjęcia lub filmy lub dowolną inną formę przekazu pozwalającą zrozumieć założenia projektu.

Wszystkie zadania do dalszej pracy zostały rozdzielone i pełni zapału ruszamy do pracy.

Our website is protected by DMC Firewall!