Współpraca z Uczelnią Wyższą

GaleriaW środę, 3 listopada między naszą szkołą, a Wydziałem Medyczno-Społecznym w Jarocinie (Oddział Wyższej Szkoły Planowania Strategicznego w Dąbrowie Górniczej) została zawarta umowa o współpracy.

Porozumienie polega na wzajemnej promocji oraz stwarzaniu optymalnych warunków kształcenia dla uczniów, którzy w jarocińskiej dwójce kształcą się w klasach pożarniczych i ratownictwa medycznego. Dzięki współpracy z uczelnią uczniowie klas pierwszych nabędą wybrane umiejętności praktyczne związane z wykonywaniem zawodów medycznych. Jest to również szansa na poznanie kierunków studiów oraz zachęcenie uczniów do dalszego kształcenia się w takich kierunkach jak np. medycyna, pielęgniarstwo, położnictwo czy ratownictwo medyczne.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!