Narodowe Święto Niepodległości w ZSP nr 2 w Jarocinie

Galeria10 listopada w ZSP nr 2 odbyła się akademia z okazji Narodowego Święta Niepodległości przygotowana przez uczniów klas: I LP, II THM, III HME, III GLP, III EHN, III GLR, I TSN. Uroczystość rozpoczęto polonezem. Młodzież zgromadzona w auli szkolnej wysłuchała patriotycznych wierszy w interpretacji Aleksandry Cieślak, Piotra Sendziaka, Pawła Skórskiego i Sebastiana Mieloszyka, fragmentów przemówienia Józefa Piłsudskiego do I Kompanii Kadrowej zaprezentowanych przez Vitalija Dinchenko oraz wzruszających pieśni patriotycznych w wykonaniu Szkolnego Chóru ZSP nr 2 w Jarocinie w składzie: Anna Liamina, Anna Chubenko, Paulina Antczak, Wiktoria Szamborska, Maksymilian Staszak, Aleksandra Nowakowska i Patrycja Bednarek. Oprawę muzyczną zapewnili Wiktor Kosmecki i Adam Pawlik. Narratorem przedstawienia była Michalina Wojciechowska.

Słowa uznania i podziękowania za przygotowaną akademię wyraził dyrektor szkoły Witold Bierła, a uczniowie nagrodzili jej twórców oklaskami.

Nad całością uroczystości czuwały panie: Agnieszka Urbaniak, Katarzyna Kaczmarek i Monika Zielińska. Wystrój szkolnej auli przygotowały panie: Anna Czajka i Agata Zmyślona.

Our website is protected by DMC Firewall!