Piknik ekologiczny

Galeria

„Przyroda jest nieskończoną dziedziną, której środek leży wszędzie, a zakres nigdzie”
Albert Schweitzer

Podczas II Powiatowego Pikniku Ekologicznego „Z EKOLOGIĄ NA TY” zostały rozstrzygnięte wyniki trzech konkursów, w których brali udział uczniowie naszej szkoły.
1. Prace konkursowe - ŚMIECIOM STOP - UWAGA NA AZBEST I INNE ODPADY NIEBEZPIECZNE:
I MIEJSCE - Krzysztof Markiewicz - klasa III GLW
II MIEJSCE - Anna Gruchała - klasa I LP
WYRÓŻNIENIA: Roksana Mozoła, Jagoda Półrolniczak, Martyna Olszyna - klasa III LP, Gabriela Grzybkowska, Aleksandra Nowak, Magdalena Woźniak, Aleksandra Młyńczyk, Julia Łowińska - klasa III LR, Aleksandra Nowakowska - klasa I LP
2. Konkurs wiedzy ekologicznej - OSWAJAMY PRZYRODĘ:
I MIEJSCE - Kinga Szymura - klasa III LW
WYRÓŻNIENIA: Monika Studzińska - klasa III GLW, Rozalia Kasprzak- klasa III LW, Kamil Woś, Hubert Czerwiński - klasa II LW
3. Wiersz o treści związanej z ekologią- WYRÓŻNIENIE otrzymała Aleksandra Nowakowska z klasy I LP

Wszystkim nagrodzonym i wyróżnionym OGROMNIE GRATULUJEMY!!!! LAUREATOM życzymy bezkolizyjnej jazdy na ROWERZE i HULAJNODZE!!!!