AKCJA „WESOŁYCH OGRODNIKÓW” 2022

GaleriaKolejna bardzo udana AKCJA i bardzo pracowity weekend dla naszych WOLONTARIUSZY – WESOŁYCH OGRODNIKÓW. Mimo tak trudnych czasów kolejny raz udało nam się zebrać dużą kwotę pieniążków dla podopiecznych FUNDACJI OGRÓD MARZEŃ w Jarocinie – 2207,61zł. Takie chwile dają sens wszystkiemu- dziękujemy cudownej ekipie, która przez weekend dała z siebie wszystko.

Szczególne podziękowania dla: Aleksandry Nowak, Gabrysi Grzybkowskiej, Nicoli Woźniak, Wiktorii Szamborskiej, Joasi Szpery, Julki Juszczak z III LR, Oliwii Szkudlarek, Mai Sroczyńskiej, Aleksandry Lewandowicz, Martyny Nowak, Karoliny Mikołajewicz z III LP, Natana Cymerysa, Oliwii Musielak, Julki Siudzińskiej z II LP, Jakuba Słojewskiego, Macieja Kurzawy z I LW, Kasi Bartkowiak, Alana Mikołajczaka z II LR, Laury Michalskiej z I LP, Antonio Hałajda-Oczkowskiego z II TSN, Dawida Maciejewskiego z II THM, Igora Jeńczaka z II B.

„Nie mów mi, jakie są twoje priorytety. Pokaż mi, na co wydajesz pieniądze, a sam ci powiem, gdzie one są.”

James W. Frick

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd