Sercem dla Ukrainy

GaleriaWolontariusze z SKW z klas III LW i III LP otrzymali podziękowania od władz powiatu jarocińskiego - pani starosty Lidii Czechak, pani wicestarosty Katarzyny Szymkowiak, pana Mariusza Stoleckiego za zaangażowanie i wielkie serce za pomoc dla obywateli Ukrainy dotkniętych konfliktem zbrojnym. Pomoc to piękny i szlachetny gest, który wymaga docenienia. Takie akcje pokazują, że młodzież ma w sobie wiele empatii. Podziękowania kierowane są również dla rodziców wolontariuszy, którzy wychowują swoje dzieci na mądrych i otwartych na pomoc innym ludziom.

Szczególne podziękowania dla wolontariuszy z klasy III LW: Rozalii Kasprzak, Liliany Piętki, Patryka Jankowskiego, Patryka Posłusznego, Kasi Szalczyk, Karoliny Marciniszyn, Klaudii Tyl, Nikoli Grodzkiej oraz wolontariuszy z klasy III LP: Karoliny Mikołajewicz, Agnieszki Guz, Julii Zielińskiej, Martyny Nowak, Moniki Depczyńskiej.

Młodzież otrzymała dyplomy i książki „Powiat Jarociński - District Jarocin”

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd