Konkurs „Pokaż swój talent”

Galeria20 grudnia 2022 roku w ZSP nr 2 w Jarocinie odbył się szkolny konkurs „Pokaż swój talent”. Wzięło w nim udział 13 uczestników, którzy rywalizowali o trzy nagrody główne, wyróżnienia oraz nagrodę publiczności.

Umiejętności rywalizujących oceniało jury w składzie: dyrektor szkoły - pan Witold Bierła, który pełnił funkcję przewodniczącego, pani Agnieszka Urbaniak - nauczycielka historii, Wojciech Świejkowski - nauczyciel wychowania fizycznego, pani Zuzanna Nowakowska - nauczycielka języka angielskiego oraz pedagog szkolny - pan Jacek Adamczak.

Klasyfikacja finałowa wyglądała następująco:
I miejsce zajął Adam Pawlik z klasy II TSN,
II miejsce zdobyła Martyna Antczak z klasy III LR,
III miejsce zajęła Kira Soboliewa z klasy II LP.
Wyróżnienia zdobyli - Bartłomiej Kaczmar (klasa III B) i Amelia Krzyżaniak (klasa III LW).

W organizację konkursu zaangażowały się także przedstawicielki Samorządu Uczniowskiego - Weronika Zaremba i Nicola Grabarek. Uczennice klasy III LW czuwały nad przebiegiem głosowania mającego wyłonić osobę, która zdobędzie nagrodę publiczności. Otrzymał ją Krystian Mąka z klasy III G.

Publiczność żywiołowo reagowała na występy swoich koleżanek i kolegów. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspaniałe i niezwykłe chwile, których dzięki ich talentom doświadczyliśmy.

Nagrody dla finalistów i wyróżnionych ufundowała Rada Rodziców przy ZSP nr 2 oraz Starostwo Powiatowe w Jarocinie.

Organizator konkursu – Agnieszka Urbaniak

 

DMC Firewall is a Joomla Security extension!