Olimpiada Statystyczna

GaleriaW naszej szkole odbył się szkolny etap Olimpiady Statystycznej. Jest to olimpiada o zasięgu ogólnopolskim, obejmuje dziedzinę nauk ekonomicznych w następujących dyscyplinach naukowych: ekonomia, administracja oraz handel.

Jej głównym celem jest upowszechnianie wiedzy z zakresu statystyki w obszarze analiz społeczno-gospodarczych i rozwijanie umiejętności korzystania z różnych źródeł i narzędzi analizy statystycznej. Do rywalizacji w zawodach szkolnych przystąpiło 9 uczniów naszej szkoły, troje z nich zakwalifikowało się do etapu okręgowego. W zawodach okręgowych naszą szkołę reprezentowali:
1. Kinga Szymura z klasy IV LW,
2. Jakub Pawlicki z klasy IV GSM,
3. Bartosz Hybiak z klasy III TSN.

Dyplomy uczestnikom olimpiady wręczył dyrektor szkoły - pan Witold Bierła. Wszystkim uczniom dziękujemy za udział i gratulujemy osiągniętych wyników.

Wiesława Przybylska, Danuta Twardy, Anna Czajka

DMC Firewall is a Joomla Security extension!