Szkolny konkurs wiedzy o Eugeniuszu Kwiatkowskim „CZY ZNASZ SWOJEGO PATRONA?”

GaleriaW ZSP nr 2 w Jarocinie odbyła się kolejna edycja szkolnego konkursu wiedzy o naszym patronie - Eugeniuszu Kwiatkowskim. W konkursie wzięli udział reprezentanci klas: Daria Yashyna I LP, Wojciech Nowicki I LW, Jagoda Czeszyk I LR, Barbara Dymarska I THM, Karol Urbaniak I TSN, Agnieszka Sadowczyk I A, Julia Stasiak I B, Zofia Woźniak I D, Jarosław Bachorz I E, Jakub Woźniak I F, Kinga Matuszczak I H, Jakub Madaj I i, Kacper Krause I K, Oliwia Zięciak I L .

Spośród wszystkich uczestników zmagań największą wiedzą wykazali się: - Karol Urbaniak z klasy I TSN - który zdobył I miejsce, - reprezentująca klasę I A Agnieszka Sadowczyk - zajęła II miejsce, - Daria Yashyna – uczennica klasy I LP uplasowała się na III miejscu.

Dyplomy i nagrody ufundowane przez Starostwo Powiatowe w Jarocinie wręczyła zwycięzcom konkursu wicedyrektor szkoły - pani Dorota Gromada. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie, a tym, którzy stanęli na podium, gratulujemy wysokiej lokaty i bogatej wiedzy o naszym wybitnym patronie.

Agnieszka Urbaniak
Katarzyna Kaczmarek

Our website is protected by DMC Firewall!