Akcja dokarmiana ptaków

GaleriaWraz z pojawieniem się śniegu uczniowie naszej szkoły wyszli na dwór, aby pomóc ptakom przetrwać ten trudny zimowy czas. Trudno znaleźć im cokolwiek do jedzenia, ponieważ wszystko przysypał śnieg. Ptaki często przylatują w miejsca pełne ludzi, gdyż wiedzą, że mogą tam liczyć na jedzenie.

W tym roku w akcji dokarmiania ptaków udział wzięli wszyscy uczniowie naszej szkoły, przynosząc różny pokarm, ale za monitorowanie i dosypywanie pokarmu są odpowiedzialni uczniowie klasy II LW, którzy co drugi dzień doglądają karmniki. Akcja ta jest prowadzona w naszej szkole pierwszy sezon zimowy w nowym OGRÓDKU EKOLOGICZNYM, ale stanie się naszą tradycją i będzie praktykowana co roku.

Serdeczne podziękowania dla Pani Starosty Lidii Czechak, która podarowała nam karmnik dla ptaków, będzie on oczywiście w najbliższym czasie również ustawiony w naszym ogródku. DZIĘKUJEMY!!!!

DMC Firewall is a Joomla Security extension!