Szlachetna Paczka

GaleriaZa wrażliwość, otwierającą serce dla tych, którzy potrzebują pomocy.
Za bezinteresowną chęć do czynienia dobra.
Za pomoc i życzliwość.
DZIĘKUJEMY !

Tegoroczna zbiórka poruszyła wiele wrażliwych serc wśród uczniów, nauczycieli i pracowników naszej szkoły. Celem naszej zbiórki była pomoc dla Pani Joanny, która samotnie wychowuje czworo wspaniałych dzieci (Pawła, Dominika, Kingę i Maję). Wolontariusze z Szkolnego Koła Wolontariatu w bardzo krótkim czasie dokonali cudów- bo udało nam się zebrać aż 900zł – BRAWO!!! Kluczowym artykułem potrzebnym rodzinie był PIEKARNIK WOLNOSTOJĄCY ELEKTRYCZNY i to właśnie udało nam się zakupić. Zebraliśmy również wiele darów rzeczowych w postaci odzieży, produktów spożywczych, środków chemicznych, zabawek…… Pieniążków wystarczyło nam jeszcze, aby zrobić niespodziankę SZLACHETNEJ PACZKI pięciu rodzinom uczniów naszej szkoły, którzy są wdzięczni za okazaną pomoc. WSZYSTKIM OFIARODAWCOM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ZA DAR SERCA. .

„Mieć miejsce, do którego się wraca, to mieć dom. Mieć osobę, którą się kocha, to mieć rodzinę. Mieć obie te rzeczy to prawdziwe błogosławieństwo.”

Richard Paul Evans

DMC Firewall is a Joomla Security extension!