Olimpiada Statystyczna

GaleriaW dniu 8 listopada 2023r. w naszej szkole odbył się szkolny etap Olimpiady Statystycznej. Jest to olimpiada o zasięgu ogólnopolskim, obejmuje dziedzinę nauk ekonomicznych w następujących dyscyplinach naukowych: ekonomia, administracja oraz handel.

Jej głównym celem jest upowszechnianie wiedzy z zakresu statystyki w obszarze analiz społeczno-gospodarczych i rozwijanie umiejętności korzystania z różnych źródeł i narzędzi analizy statystycznej. Do rywalizacji w zawodach szkolnych przystąpiło 22 uczniów naszej szkoły, troje z nich zakwalifikowało się do etapu okręgowego. W zawodach okręgowych 12 grudnia 2023 r. naszą szkołę reprezentowali:
1. Jan Marzyński z klasy V TSN,
2. Kamil Woś z klasy IV LW,
3. Julia Krawczyk z klasy II LP.

Dyplomy uczestnikom olimpiady wręczył dyrektor szkoły - pan Witold Bierła. Wszystkim uczniom dziękujemy za udział i gratulujemy osiągniętych wyników.

Wiesława Przybylska
Danuta Twardy
Anna Czajka
Monika Mankiewicz- Wieczorek

DMC Firewall is a Joomla Security extension!