Dzień stroju galowego

Dzień stroju galowego na stałe wpisał się w krajobraz naszej szkoły. Rzadko kto dziwi się, że w środę przychodzimy do szkoły elegancko ubrani. Od pierwszego września nieco zmieniono przepisy dotyczące stroju galowego. Dziewczyny muszą nosić spódniczki kończące się co najwyżej 5 centymetrów powyżej kolana.

Po dwóch miesiącach przyszła pora na sprawdzenie, czy uczennice przestrzegają statutu. W tym tygodniu dyrektor szkoły p. W. Bierła zaopatrzony w odpowiedniej długości linijkę osobiście sprawdzał, czy długość spódniczek jest odpowiednia. Mierzenie (jak widać na załączonych zdjęciach) wypadło pomyślnie. Wprawdzie mówią, że nie szata zdobi człowieka, ale? w eleganckim stroju wygląda się wyjątkowo atrakcyjnie.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd