Dni techniki

Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie po raz kolejny otworzył swoje drzwi przed uczniami gimnazjów. W jarocińskiej „Dwójce” 17 marca 2010 roku zorganizowano popołudnie z techniką. Przyszli uczniowie technikum hotelarskiego spotkali się Hotelu Jarota, gdzie mieli okazję poznać tajniki pracy w hotelu. Dowiedzieli się, jak działa hotelowy serwis, na czym polega praca w recepcji, jak należy nakrywać do stołu.

Z kolei w szkolnych pracowniach przygotowano zajęcia dla przyszłych uczniów technikum elektrycznego, elektronicznego, mechanicznego, pojazdów samochodowych. Gimnazjaliści mieli okazję zobaczyć, jak działają elektryczne mierniki, co to jest oscylator, do czego w diagnostyce samochodowej służy endoskop.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!