Moje boisko - ORLIK 2012

Dnia 30 listopada 2009 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Jarocinie odbyła się uroczystość otwarcia obiektu sportowego w ramach rządowego programu „Moje boisko – ORLIK 2012”.

W otwarciu uczestniczyli m. in.: Senatorowie RP: Małgorzata Adamczak i Mariusz Witczak, Posłowie: Wojciech Ziemniak, Maciej Orzechowski i Rafał Grupiński, Radny Sejmiku Województwa Wielkopolskiego – Jan Grzesiek, przedstawiciel zarządu Województwa Wielkopolskiego – Tomasz Wiktor, pełnomocnik Wojewody Wielkopolskiego do spraw Euro 2012 – Krzysztof Jarczyński, Starosta Jarociński – Stanisław Martuzalski oraz Przewodniczący Rady Powiatu – Zygmunt Meisnerowski.

Uroczystość przebiegała w pięknej aurze, w ciepły listopadowy dzień. Otwarciu kompleksu towarzyszyła prezentacja umiejętności piłkarskich uczniów, na tle barw narodowych, przygotowana przez nauczycieli wychowania fizycznego.

W skład nowo powstałego kompleksu wchodzi: boisko do piłki nożnej, pokryte sztuczną trawą, boisko do piłki koszykowej i siatkowej o nawierzchni syntetycznej oraz zaplecze sanitarno – szatniowe.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd