Nagroda dla Gimnazjalisty

Szymon Łyskawka z Pleszewa odebrał z rąk dyrektora Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie – Witolda Bierły MP4. Gimnazjaliści podczas Dni Otwartych w jarocińskiej „Dwójce” mieli okazję po wypełnieniu ankiet poświęconych wyborowi kierunku kształcenia wziąć udział w losowaniu atrakcyjnej nagrody.

Zwycięzcą okazał się właśnie Szymon. Pasją ucznia pleszewskiego Gimnazjum nr 1 jest sport. Na co dzień trenuje piłkę nożną w Stali – Pleszew i z tą dyscypliną chce związać swoją przyszłość. Ma nadzieję, że będzie mógł podjąć naukę w liceum ogólnokształcącym o nachyleniu sportowym o specjalności – piłka nożna.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!