Stypendium Prezesa Rady Ministrów

14 grudnia 2012 roku uczniowie naszej szkoły Michał Wojtczak - uczeń II klasy technikum pojazdów samochodowych i Margareta Krauze - uczennica klasy III liceum z przysposobieniem policyjno - prawnym odebrali dyplomy przyznania Stypendium Prezesa Rady Ministrów. Uroczystość odbyła się w auli Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu. Stypendia wręczali pan Piotr Florek, wojewoda wielkopolski oraz pani Elżbietą Walkowiak, wielkopolski kurator oświaty. Uroczystość uświetnił gitarowo – skrzypcowy duet. Marek Suliga z córką Joanną wykonał melodie z polskich filmów z „Polskich dróg” oraz „Nocy i dni” oraz standard jazzowy Elli Fitzgerald „Oh lady be good”.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!