Targi Regionów i Produktów Turystycznych "Tour-salon"

26 października klasy I, II i III technikum hotelarskiego brały udział w wyjeździe na Targi Regionów i Produktów Turystycznych "Tour-salon", które odbywały się na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Krajem przewodnim tegorocznych targów była Palestyna, która przygotowała dla zwiedzających moc atrakcji związanych z kulturą tego kraju (tańce, degustacja potraw). Regionem promującym Polskę w tym roku była Małopolska.

Uczniowie mieli okazję podziwiania stoisk przygotowanych przez przedstawicieli krajów europejskich, a także bardziej dla nas egzotycznych, jak np. RPA. Również stoiska przygotowane przez Polaków godnie reprezentowały nasz kraj. Na poszczególnych stanowiskach można było skosztować specjałów kuchni różnych regionów oraz zapoznać się z ich atrakcjami turystycznymi.

Na targach prezentowały się również wydawnictwa związane z hotelarstwem i turystyką oraz różne biura podróży.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd