Turniej Wiedzy Samochodowej

Już po raz drugi na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich w ramach wystawy Motor Show 2013 został przeprowadzony „Turniej Wiedzy Samochodowej”. Główną nagrodą w turnieju dla najlepszego uczestnika był INDEKS NA POLITECHNIKĘ POZNAŃSKĄ.

Naszą szkołę reprezentowali uczniowie:
- z klas technik pojazdów samochodowych: Jakub Celka, Łukasz Grzelewski i Michał Wojtczak,
- z klas mechanik pojazdów samochodowych: Michał Lisiecki, Albert Maciejewski i Dawid Zdunek.

Uczestnicy mieli do rozwiązania test z zakresu branży samochodowej. Najlepszy uczeń Jakub Celka zajął 67 miejsce spośród 144 uczestników. W ramach turnieju uczniowie wraz z opiekunem Zbigniewem Rychterem mogli zwiedzać wystawę Motor Show.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!