Walentynkowy Turniej Piłki Siatkowej

Dnia 14.02.2013 odbył się Walentynkowy Turniej Piłki Siatkowej Chłopców. W zawodach wzięły udział trzy zespoły z powiatu jarocińskiego: Zespół Szkół Ogólnokształcących, Zespół Szkół Społecznych oraz gospodarz Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie.

Grano systemem każdy z każdym do dwóch wygranych setów. Pierwsze miejsce zdobyła drużyna ZSO, która wygrała dwa mecze po 2:0. Drugie miejsce wywalczyła drużyna ZSP nr 2, która pokonała ZSS 2:1. Turniej przebiegał w znakomitej atmosferze a wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe dyplomy oraz ufundowane przez Starostwo Powiatowe i Radę Rodziców przy ZSP nr 2 piłki do siatkówki plażowej.

Przyznano również nagrody indywidualne:

- najlepszy przyjmujący: Tomasz Kaczmarek ZSP nr 2

- najlepszy rozgrywający: Dawid Grodzki z ZSO

- najlepszy atakujący: Filip Konieczny z ZSS

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!