VI Bałtycki Konkurs Języka Angielskiego

W środę 27 lutego uczniowie naszej szkoły po raz pierwszy wzięli udział w VI Bałtyckim Konkursie Języka Angielskiego, organizowanym przez Instytut Neofilologii i Komunikacji Społecznej Politechniki Koszalińskiej i I Liceum Ogólnokształcące w Koszalinie.

Konkurs obejmował zagadnienia leksykalne i gramatyczne na poziomie średniozaawansowanym. Uczniowie musieli poradzić sobie z parafrazami, słowotwórstwem, tekstem, szukaniem synonimów, idiomami, translacją czy szukaniem błędów. W konkursie wzięło udział 17 uczniów.

Najlepszymi okazali się:
- Eryk Nawrocki z kl. I LOW
- Dawid Stachowiak z kl. II TH/TEN
- Anna Lewera z kl. II LOW.

Serdecznie gratulujemy!

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!