II Turniej Mistrzów i Adeptów Służb Mundurowych

22 kwietnia 2013 roku odbył się w naszej szkole II Turniej Mistrzów i Adeptów Służb Mundurowych, w którym uczestniczyły drużyny reprezentujące klasy mundurowe naszej szkoły oraz przedstawiciele jarocińskiej policji, straży pożarnej, straży miejskiej i wojska.

Do rywalizacji przystąpiła również drużyna reprezentująca klasę mundurową z LO w Pleszewie.

Patronat nad tegorocznym turniejem objął Wielkopolski Komendant Wojewódzki Policji w Poznaniu nadinsp. Krzysztof Jarosz.

Zawodnicy rywalizowali w trzech konkurencjach, a były to: tor sprawnościowy, pierwsza pomoc i strzelanie. Pierwsze miejsce w klasyfikacji indywidualnej zdobył uczeń klasy III LOPP, Marcin Owczarek. Na pozycji drugiej uplasował się post. Michał Walczak z KPP w Jarocinie, a na miejscu trzecim - Eryk Nawrocki z kl. I LOW. W klasyfikacji drużynowej pierwsze miejsce zajęła kl. III LOPP, miejsce drugie - LO w Pleszewie, miejsce trzecie - Jednostka Wojskowa w Jarocinie. Puchary zwycięzcom wręczali dowódcy poszczególnych służb mundurowych. Po zawodach na wszystkich uczestników czekała grochówka oraz ognisko z kiełbaskami.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!