Mała Pętelka

Po raz kolejny w Poznaniu 7 marca, odbyła się kolejna edycja konkursu fryzjerskiego "Mała Pętelka". Udział w niej wzięło 14 szkół z całej Polski. Ideą konkursu jest promowanie młodych, ambitnych i utalentowanych projektantów mody oraz fryzjerów, ponieważ pokazy mody połączone są z rywalizacją adeptów sztuki fryzjerskiej. Ogromnym atutem udziału w konkursie jest także możliwość wymiany doświadczeń między szkołami, a także pokazanie kreatywność i przedsiębiorczość młodych talentów.

Młodzi adepci sztuki fryzjerskiej zaprezentowali łącznie ponad 100 fryzur. Do ścisłego finału przeszli tylko najlepsi, spośród których 9-osobowe jury wyłoniło zwycięzców Pięciu uczniów naszej szkoły zostało wyróżnionych i trafiło do pierwszej dziesiątki, byli to uczniowie : Piotr Bandyk klasa I F, Paulina Berlak klasa I TUF, Magdalena Wojtkowiak klasa II TUF, Agata Bakalarz klasa III TUF, Joanna Mąka klasa III TUF

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd