Stypendium dla Agnieszki i Karoliny

AGNIESZKA SZYMCZAK z klasy I LOPPB i KAROLINA SZKUDLAREK z klasy II LOPP.

Wszystko zaczęło się w listopadzie 2013r., kiedy uczennice zgłosiły swoje wnioski stypendialne do projektu „WIELKOPOLSKI PROGRAM STYPENDIALNY DLA UCZNIÓW SZCZEGÓLNIE UZDOLNIONYCH” Na decyzję Wojewódzkiego Urzędu Pracy czekały do marca 2014 r. Ich wniosek otrzymał pozytywną ocenę i zostały rekomendowanego do otrzymania stypendium unijnego. Po zapytaniu na co przeznaczą stypendium odpowiedziały:

Agnieszka „Moimi szczególnymi zainteresowaniami są: siatkówka, fotografia, kryminalistyka, muzyka, śpiew. Fascynuje mnie anatomia człowieka. W przyszłości chciałabym zostać policjantem lub lekarzem. Widzę siebie też jako prawnika lub fotografa. Czas na podjęcie ostatecznej decyzji jeszcze przyjdzie. Swoje zdolności będę rozwijać poprzez szkolenia, kursy, konkursy, wykłady. Stypendium umożliwi mi zakup aparatu fotograficznego, sprzętu komputerowego, książek ,pomocy dydaktycznych zgodnych z moimi zainteresowaniami”.

Karolina „Szczególnie interesuje się działaniami służb mundurowych związanych z bezpieczeństwem obywateli. Moje zainteresowania to także biologia, geografia, fotografia. Stypendium umożliwi mi udział w dodatkowych konkursach, olimpiadach przedmiotowych, co pozwoli na dalszy rozwój oraz zakup laptopa, aparatu fotograficznego, sprzętu uzupełniającego, który ułatwi mi dalszą naukę”.

Serdecznie gratulujemy wielkiego sukcesu!!!

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!