SPRZĄTANIE ŚWIATA - POLSKA 2013

Akcja „SPRZĄTANIE ŚWIATA - POLSKA 2013”- pod hasłem „ODKRYWAMY CZYSTĄ POLSKĘ” odbyła się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie w dniu 20.09.2013r. W akcji wzięły udział trzy klasy – IITH/TMPP, IIITPS, IIITUF wraz z nauczycielami Hanną Wardeńską, Moniką Mankiewicz-Wieczorek, Maciejem Andrzejakiem, Janem Łowczowskim.

W celu zorganizowania akcji nauczyciel Hanna Wardeńska odebrała worki i rękawice z Urzędu Miejskiego w Jarocinie, aby zapewnić zasady bezpieczeństwa podczas zbierania śmieci. Młodzież naszej szkoły porządkowała tereny leśne przy ul. Wojska Polskiego w kierunku Witaszyc - wszystkie zebrane worki śmieci zostały przeniesione pod bramę szkoły, skąd zostały zabrane i odpowiednio zabezpieczone.

Akcji towarzyszyły nagrody książkowe o tematyce ekologicznej, które zostały rozlosowane wśród uczestników akcji - sponsorem nagród było Starostwo Powiatowe w Jarocinie. Akcja zakończyła się przyjemnie i bezpiecznie.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!