Sprawni jak żołnierze

W dniu 25 kwietnia 2014 r. w Bolechowie odbyły się już kolejne zawody w wieloboju obronnym „Sprawni jak żołnierze” na szczeblu województwa wielkopolskiego szkół ponadgimnazjanych. Na zawody Nasza szkoła wystawiła dwa zespoły; męski i żeński w składzie:

Dziewczęta - Alicja Szydlik, Dominika Kermes, Klaudia Orpel,

Chłopcy - Mateusz Wasielewski, Eryk Nawrocki, Piotr Kuliński.

Około 50 drużyn z całego województwa wielkopolskiego rywalizowało w 5 konkurencjach; rzucie granatem do celu, teście sprawnościowym, udzielaniu pierwszej pomocy przedmedycznej, strzelaniu z popularnego KBKS-u do tarczy oraz biegu na orientację do wyznaczonych punktów z wykorzystaniem mapy. Wszyscy zawodnicy wykazali się niesamowitym zaangażowaniem i determinacją starając się osiągnąć jak najlepszy wynik w tej niezwykle ciężkiej rywalizacji.

W końcowym rozrachunku drużyna dziewcząt zajęła wysokie VIII miejsce. Chłopcom poszło nieco gorzej, natomiast najbardziej liczyła się dobra zabawa i walka z własnymi słabościami oraz ukończeniue wszystkich konkurencji w jak najlepszej kondycji i stylu.

Dużym sukcesem było „ustrzelenie” 41 punktów z KBKS-u przez Piotra Kulińskiego na 5 oddanych strzałów konkursowych . Drużyna dziewcząt sprawiła dodatkowo sporą niespodziankę uzyskując prawie maksymalną liczbę punktów w udzielaniu pierwszej pomocy. Całość zawodów, jak corocznie została zdominowana przez gospodarzy, czyli uczniów Zespołu Szkół w Bolechowie, którzy „zgarnęli” niemal wszystkie nagrody.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

Our website is protected by DMC Firewall!