SZLACHETNA PACZKA

Połącz biednych i bogatych
Robiąc paczkę – pomagasz biednym.

W naszej szkole rozpoczynamy kolejną szlachetną akcję- termin jest bardzo krótki od poniedziałku 2 grudnia do piątku 6 grudnia 2013r., dlatego bardzo prosimy o wielkie wsparcie i pomoc.

SZLACHETNA PACZKA ma już trzynaście lat. Po raz pierwszy została zorganizowana w Krakowie w 2000 roku. Wtedy grupa studentów duszpasterstwa akademickiego prowadzona przez ks. Jacka Stryczka (dziś prezesa Stowarzyszenia WIOSNA) obdarowała 30 ubogich rodzin. Dzisiaj projekt SZLACHETNEJ PACZKI ma charakter ogólnopolski i jak żadna inna akcja charytatywna w Polsce łączy działania setek tysięcy osób. W 2013 roku Paczka jest organizowana w 508 lokalizacjach w całej Polsce.

Nasza szkoła będzie przygotowywała SZLACHETNĄ PACZKĘ dla chłopaka i jego rodziny. Przyczyną bardzo trudnej sytuacji jest nieszczęśliwy wypadek chłopaka, który w jego wyniku doznał uszkodzenia rdzenia kręgowego i porażenia dolnych i górnych kończyn. Obecnie oddycha on pod respiratorem i przebywa w ośrodku opiekuńczo – rehabilitacyjnym. Aby mógł wrócić do domu, rodzina musi dostosować mieszkanie do jego potrzeb, stąd najbardziej potrzebne są materiały budowlane. Ponadto inne niezbędne rodzinie artykuły to: żywność, środki czystości, odzież oraz kołdra, poduszka, ręczniki.

W naszej szkole zbiórkę będą prowadziły wolontariuszki z klasy I LOPPA:

  • Marika Mieloszyk
  • Patrycja Leśnierowska
  • Martyna Wojciechowska
  • Izabela Gadzińska
  • Alicja Rzepa.

Wszystkich informacji na temat akcji udzielają nauczyciele - koordynatorzy szkolni - HANNA WARDEŃSKA I PRZEMYSŁAW FATYGA.

WIERZYMY W WAS I LICZYMY NA WASZĄ POMOC W TAK SZLACHETNYM CELU.

DZIĘKUJEMY!!!

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!