Szlaban na głupotę! Bezpieczny przejazd – „Zatrzymaj się i żyj”

Dnia 23 maja 2014 roku uczniowie klas I a i I b wraz z opiekunami Michałem Woźniakiem i Benitą Trzeciak wzięły udział w pokazie ratownictwa na przejeździe kolejowym przy ulicy Staszica w Jarocinie w ramach kampanii społecznej: Bezpieczny przejazd – „Zatrzymaj się i żyj”.

Kampania „Bezpieczny przejazd…” to przede wszystkim działania edukacyjne (spotkania z dziećmi w szkołach, szeroko zakrojona kampania informacyjna zarówno w mediach jak i na plakatach i ulotkach), egzekwowanie prawa („Bezpieczny poniedziałek”).

Szczegóły działań realizowanych w ramach kampanii dostępne są na stronie www.bezpieczny-przejazd.pl

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!