Konkurs na film (spot) reklamowy "Szkoła oczami ucznia"

Celem konkursu jest promocja szkoły skierowana do absolwentów gimnazjów a także nabycie (doskonalenie) umiejętności posługiwania się nowoczesnymi instrumentami promocji i marketingu. Przedstawione filmy nie mogą być dłuższe niż 3 minuty. Zalecany jest format obrazu 16:9.

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest: zapoznanie się z regulaminem konkursu, złożenie formularza zgłoszeniowego (druki do pobrania w sekretariacie) i dostarczenie filmu na płycie DVD do 4 kwietnia 2014r. do sekretariatu szkoły.

Opiekunami konkursu są Anna Woźniak oraz Jacek Adamczak, którzy także służą pomocą.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd