Szkolenie MAHLE

W dniu 20 marca 40 uczniów naszej szkoły wzięło udział w szkoleniu prowadzonym przez przedstawiciela firmy MAHLE Polska Sp. z o.o. pana Macieja Hadrysia.

Najbliższą siedzibą firmy MAHLE jest Krotoszyn. Firma produkuje części samochodowych m.in.: tuleje cylindrowe dla samochodów ciężarowych i osobowych, tuleje wielkogabarytowe, zestawy cylindrowo- tłokowe (zestawy naprawcze), prowadnice zaworowe, wkładki tłokowe, tłoki i zawory, termostaty oraz turbiny.

Uczniowie klas: IITPS oraz IIID (mechanik pojazdów samochodowych), w czasie czterech godzin mieli możliwość zapoznać się z podstawową działalnością firmy MAHLE oraz: budową i eksploatacją części silnikowych oraz filtrów, nowymi produktami firmy: turbosprężarkami, przepływomierzami powietrza, termostaty,zasadami kontroli jakości swoich produktów.

Podczas spotkania uczestnicy mieli możliwość nie tylko poszerzyć swoje wiadomości, ale także otrzymali drobne gadżety i upominki MAHLE. Każdy otrzymał certyfikat potwierdzający udział w szkoleniu.

Współpracę z firmą MAHLE, jako przyszłym potencjalnym pracodawcą naszych uczniów, nawiązał i spotkanie przygotował pan Zbigniew Rychter – nauczyciel przedmiotów zawodowych.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd