ŚWIATOWY DZIEŃ ŚRODOWISKA

„ŚWIATOWY DZIEŃ ŚRODOWISKA” w naszej szkole został zorganizowany na świeżym powietrzu, wśród lasów i pól w dorzeczu Prosny i Warty w gospodarstwie agroturystycznym w Komorzu Przybysławskim 18 czerwca 2014 r. Połączono przyjemne z pożytecznym.

Podczas pikniku wśród młodzież z dużym zainteresowaniem przyjęła nagrodzone prace konkursowe w corocznej edycji konkursu „ŚMIECIOM – STOP”. Ponadto uczniowie zapoznali się z artykułami w miesięczniku CZYSTA ENERGIA. Zaprezentowano również walory Żerkowsko - Czeszewskiego Parku Krajobrazowego. Na uczestników pikniku czekały dodatkowe atrakcje - paintball oraz ognisko.

BYŁO EKOLOGICZNIE - NATURALNIE- ZABAWOWO- RELAKSACYJNIE- klasa I LOPPB z opiekunami - Danutą Twardy, Hanną Wardeńską i ks. Łukaszem Ograbkiem.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is a Joomla Security extension!