Akcja "SPRZĄTANIE ŚWIATA"

Akcja „SPRZĄTANIE ŚWIATA - POLSKA 2014”- pod hasłem TURYSTO! SZANUJ ŚRODOWISKO! odbyła się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Jarocinie w dniu 19.09.2014r. W akcji wzięły udział dwie klasy Zasadniczej Szkoły Zawodowej – II d i II e wraz z nauczycielami Hanną Wardeńską, Agnieszką Solińską, Jolantą Węclewską i Izabelą Kolanowską.

Młodzież naszej szkoły porządkowała tereny leśne przy ul. Wojska Polskiego w kierunku Witaszyc - wszystkie zebrane worki śmieci zostały przeniesione pod bramę szkoły, skąd zostały zabrane i odpowiednio zabezpieczone. Cele towarzyszące akcji to również propagowanie unikania tworzenia odpadów, selektywna zbiórka oraz budowanie przekonania o osobistym wpływie na środowisko.

Kierunki kształcenia w Zespole Szkół Ponadpodstawowych nr 2 w Jarocinie

Technikum

Technikum

Wybierając technikum możesz zdobyć kwalifikacje zawodowe oraz przygotować się do studiów wyższych.

Technikum hotelarstwa, Technikum elektryczne, Technikum elektroniczne, Technikum usług fryzjerskich, Technikum mechaniczne, Technikum pojazdów samochodowych,

DMC Firewall is developed by Dean Marshall Consultancy Ltd